Najnovšie novinky

HARLEY ON TOUR 2017

21 apríl 2017

HARLEY ON TOUR 2017

Obľúbené podujatie Harley on Tour opäť po roku v Banskej Bystrici . Uskutoční sa 15. a 16. júla 2017 pred Dealerstvom Harley-Davidson®Banská Bystrica. K dispozícii bude 22 motocyklov Harley-Davidson z aktuálnej modelovej rady. Nezmeškaj ideálnu príležitosť vyskúšať model, o ktorom snívaš. Okrem denného programu s bohatými sprievodnými aktivitami pre motorkárov, sa počas Harley Days zabavia aj rodiny s deťmi a tínedžeri. Skúšobné jazdy ako aj denný program sú bezplatné.

Srdcom podujatia sú legendárne motocykle Harley-Davidson, ktoré privezie do Banskej Bystrice špeciálne upravený kamión. Prečítaj si pozorne nižšie uvedené informácie, vyber si model, ktorý chceš vyskúšať a nezabudni sa včas registrovať. Kapacita je limitovaná na 368 skúšobných jázd. Každý záujemca môže absolvovať maximálne dve jazdy.

Pravidlá a podmienky účasti na Harley on Tour 2017

* Pre absolvovanie skúšobnej jazdy je potrebná registrácia emailom na marek@harley-davidson-bb.sk
Do emailovej registrácie uveď tieto informácie o sebe:1. Meno a priezvisko2. E-mail a telefónne číslo3. Motocykel, na ktorom chceš absolvovať skúšobnú jazdu4. Deň, ktorý ti vyhovuje (15. alebo 16.júl 2017)

* Registrovať sa môžu len držitelia platného vodičského oprávnenia typu A na veľký motocykel a vek 25 rokov a viac * Na testovaciu jazdu je potrebné mať oblečenú bundu s dlhým rukávom, rukavice na jazdenie, dlhé nohavice, pevnúobuv s uzavretou špičkou a ochrannú prilbu* Jazdu môžeš absolvovať so spolujazdcom, ktorý musí mať takisto oblečenie na jazdenie ako jazdec a musí byť starší ako 16 rokov * Na mieste bude k dispozícii na zapožičanie obmedzený počet búnd a prilieb* Jazdec nesmie byť pod vplyvom alkoholu, psychotropných alebo omamných látok a jeho zdravotný stav mu nesmie brániť v jazdení* Osobe, ktorá nesplní jednu alebo viac z uvedených podmienok, nebude umožnená skúšobná jazda* Všetci musia dodržiavať pokyny organizátorov* Podujatia sa všetci zúčastňujú na vlastné riziko

Priebeh podujatia

Termín: sobota15. a nedeľa 16. júla 2017

Miesto: Dealerstvo Harley-Davidson®Banská Bystrica (Kostiviarska 10, Banská Bystrica).Jazdí sa v dvoch formáciách. Prvá jazda začína o 10:00 hodinePosledná jazda vyráža o 17:00 hodine. Jazdí sa vždy o celej. Jazdec sa musí registrovať aj na mieste, minimálne 30 minút pred jazdou. Pre registráciu na mieste je potrebné predložiť občiansky a vodičský preukaz a podpísať prehlásenie. Jazda je bezplatná

Pravidlá počas jazdenia

Jazdí sa za plnej dopravnej premávky, v meste aj mimo neho. Formáciu vedie road captain a uzatvára ju organizátor. Obaja sú označený reflexnou vestou. Jazdci ako aj celá skupina sú povinní dodržiavať pravidlá cestnej premávky a pravidlá jazdenia vo formácii. Predbiehanie sa vo formácii je zakázané! Je potrebné dodržiavať bezpečnú vzdialenosť. Všetci dodržiavajú pokyny a signály road captaina!

Vyber si zo zoznamu modelov pre Harley on Tour 2017

(kliknutím na model sa zobrazia technické špecifikácie)

Street 750

Iron 883

Forty-Eight

1200 Custom

Roadster

Low Rider S

Low Rider

Fat Bob

Street Bob

Night Rod Special

Slim

Slim S

Fat Boy Special

Fat Boy

Breakout

Heritage Softail Classic

Road King

Road King Classic

Road King Special

Street Glide Special

Ultra Limited Low

Ultra Limited

Street Rod

Späť na predchádzajúcu stránku