Performance Riding Jeans

Performance Riding Jeans

Jazdite sebavedome a do cieľa dojditee s perfektným vzhľadom v nových H-D®Performance Riding Jeans!

Bezpečnosť na prvom mieste, bez kompromisov v štýle. Technicky najvyspelejšie motorkárske džínsy na svete Harley-Davidson® Performance Riding Jeans vám poskytnú to najlepšie z oboch svetov – extra ochranu na cestách bez kompromisov v štýle.

Zachovajte si štýl, na motorke aj mimo nej

Naše oblečenie Performance Riding Jeans sú vyrobené z kvalitnej džínsoviny s inovatívnym podšitím a poskytujú dvojnásobnú ochranu pred oderom pri polovičnej hmotnosti, než majú akékoľvek iné dostupné odolné džínsy. Špičkové technológie vo vnútri, čistý štýl zvonku. Sú navrhnuté tak, aby vám dodali skvelý look na motorke aj mimo nej.

Konečne sú tu jazdecké džínsy, na ktoré ste čakali.
Zachovajte si štýl, na motorke aj mimo nej

Dostatočne pevné na cesty

Podšívka ROOMOTO®

Komfort, štýl a ochrana je súčasťou každých džínsov. Jazdcovi tak dodajú sebavedomie vybrať sa na cesty – a za cieľmi – podľa vlastného uváženia. Džínsy sú vyrobené z patentovanej podšívky ROOMOTO®, ktorá je najlepšia v danej triede a poskytuje ochranu chrbta, bedier, vonkajších častí nôh, stehien a kolien.

ROOMOTO® váži len polovicu toho, čo tradičná podšívka, ale napriek tomu poskytuje dvojnásobnú ochranu pred oderom, než akékoľvek iné džínsy. ROOMOTO® je vďaka úplnej priedušnosti, chladivým, antibakteriálnym a savým vlastnostiam jediný ochranný podšívkový materiál špeciálne navrhnutý pre motorkárov. Preto jazdcom poskytuje možnosť dlhšej jazdy bez zbytočného tepla, v suchu a s pocitom sviežosti.

Dostatočne pevné na cesty
Riding Jeans
riding-jeans-genuine.png
  • Čiastočná podšívka rovnakým materiálom ROOMOTO® ako džínsy FXRG®
  • Stredná výška pásu mierne pod prirodzeným pásom
  • Ručne ošúchaný štýl
  • Pánske úzke s miernym rozšírením na čižmy a dámske priliehavé do čižiem
  • Pružná džínsovina pre vyšší komfort
  • Vrecká na výstuže na panve a kolenách
riding-jeans-original.png
riding jeans